سوالات در مورد حمل سفارش

چون نوع بسته بندی موسلی ها شیشه هست، ما از محافظ و ضربه گیر استفاده می‌کنیم که محصول در مسیر نشکند. اما اتفاق ممکن هست بیفتد و ما با کمال میل مبلغ آن را عودت می‌دهیم.
برای این کار عکس شیشه شکسته همراه با شماره سفارش، شماره کارت و شماره شبا به آی دی اینستاگرام چاربان  (chaarbaan) ارسال نمایید و ما نهایتا تا ۳ روز کاری مبلغ را برایتان واریز می کنیم.

بله، تمامی محصولاتی که هنوز باز نشده‌اند و پلمب هستند را می‌توانید مرجوع کنید.
هزینه ارسال محصولات به عهده خریدار است. اگر محصول ناقص و معیوب باشد هزینه پست به شما پرداخت خواهد شد، در غیر این‌صورت از مبلغ واریزی کسر می‌شود.
جهت دریافت وجه، شماره سفارش خود را همراه با شماره کارت و شماره شبا به آی دی اینستاگرام چاربان  (chaarbaan) ارسال نمایید و ما نهایتا تا ۳ روز کاری مبلغ را برایتان واریز می‌کنیم.

ما خیلی سریع سفاشات دریافتی را آماده و ارسال می‌کنیم. به همین دلیل متاسفانه تغییر و کنسلی سفارش در حال حاضر ممکن نیست. این شامل تعداد محصول، نوع محصول و آدرس گیرنده است. شما همیشه می‌توانید سفارشات ناخواسته را به ما عودت دهید.

سفارش‌های خارج از تهران با استفاده از سرویس پست ارسال می‌شود و تیپاکس پیامک ثبت مرسوله را برای گیرنده هم می‌فرستد و با استفاده از کد پیگیری می‌توانید از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

اگر پیامکی برایتان نیامده است یا مدت زیادی از سفارش‌تان گذشته است، همین حالا یا به ما در اینستاگرام دایرکت بدهید یا با شماره ۷۶۷۹۴۳۱۱-۰۲۱ تماس بگیرید.

سفارش‌های خارج از تهران به طور معمول شش روز کاری زمان می‌برند تا به مقصد برسند. (وابسته به ساعات کاری اداره پست در مقصد و همچنین روزهای کاری رسمی کشور).

ساعات کاری تیم ارسال ما هر روز از ساعت ۹ الی ۱6 است که سفارش‌های روز قبل را که تا ساعت 11 ثبت شده باشند را تحویل می‌دهند.

به طور مثال اگر شنبه صبح سفارش خود را ثبت کنید، یک شنبه سفارش خود را دریافت خواهید کرد. و اگر شنبه ساعت ۱۵ سفارش خود را ثبت کنید، سفارش خود را دوشنبه تحویل خواهید گرفت.

سفارش‌هایی که پنج‌شنبه و جمعه ثبت می‌شوند، یکشنبه ۸ تا ۱۵ به دست شما خواهد رسید (در تهران).

هزینه ارسال در مناطق ۲۲ گانه تهران ۳۶هزار تومان است.
هزینه ارسال به تمامی شهرها در سراسر کشور ۳۸ هزار تومان است.

سوالات در مورد نحوه مصرف

موسلی و گرانولا را می‌توانید همراه شیر (سرد یا گرم)، ماست یا ماست میوه‌ای مصرف کنید. همچنین می‌توان از موسلی یا گرانولا همراه بستنی استفاده کرد.

بله. موسلی ترکیبی از غلات، آجیل و میوه خشک است و می‌توان مثل آجیل، بدونی مخلوط کردن با چیزی، آن را مصرف کرد.

شیر بادام و سویا بهترین شیرهایی هستند که حتی از نظرهایی از لبنیات هم بهتر هستند و ترکیب فوق العاده خوشمزه‌ای هم با موسلی می‌سازند.

موسلی یک وعده غذایی کامل است که در سراسر دنیا بیشتر به عنوان یک وعده صبحانه کامل مصرف می‌شود. علاوه بر صبحانه، موسلی را می‌توانید به عنوان میان وعده (اسنک) یا جایگزینی برای ناهار یاشام مصرف می‌شود.‌ همچنین با موسلی می‌توان دسرهای متنوعی آماده کرد.

سوالات در مورد ارزش غذایی

متخصصین تغذیه مصرف موسلی و گرانولا چاربان توسط ورزشکاران حرفه‌ای را در وعده های صبحانه، میان وعده و به عنوان غذای پیش از تمرین که در طول تمرین به مرور و بدون وارد آوردن شوک انسولینی بدن آنها را آماده نگه می‌دارد، توصیه می‌کنند.

بله گرانولا های چاربان بر پایه جودوسر است که ذاتا فاقد گلوتن است. اما موسلی های چاربان به دلیل استفاده از جوپرک فاقد گلوتن نیستند. البته به دلیل اینکه خطوط تولید گرانولا و موسلی ما در یک کارخانه قرار دارد، ما روی برچسب محصولاتمان ادعای بدون گلوتن را ذکر نکرده‌ایم.

  1. محصول بادام هندی و خرما مختص وگان ها هست و در آن به جای عسل از شیره خرما استفاده شده و هیچ ماده اولیه لبنی و حیوانی ندارد.

بله، همه محصولات چاربان بدون استفاده از هرگونه ماده شیمیایی و صنعتی تولید می‌شوند.

در ترکیبات موسلی چاربان از عسل  استفاده است. در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم که با پزشک خود مشورت کنید.

گرانولاها و موسلی‌های چاربان یک ترکیب غذایی کامل با سطح پایین شاخص گلوکز است. مواد غذایی که شاخص گلوکز پایینی دارند (برخلاف صبحانه های معمولی همچون نان سفید و مربا و…) ناگهان میزان زیادی قند در بدن آزاد نمی‌‌کنند و در عوض به آهستگی و طی چند ساعت بدن شروع به ترشح انسولین برای شکستن قند می‌کند. مصرف صبحانه‌های معمولی و ترشح سریع و زیاد انسولین بدن را دچار نوعی شوک انسولینی می‌کند که باعث افت انرژی سریع و نیازمندی بدن به غذای جدید می‌شود.
مغز دانه ها و میوه های خشک، موسلی های چاربان یک وعده غذایی کامل، کم حجم و آسان هست.

شیرین کننده اصلی موسلی‌های چاربان عسل طبیعی است. هیچ کدام از محصولات چاربان شکر افزوده ندارند.

چون در تولید موسلی‌های چاربان از هیچ‌گونه ماده شیمیایی و نگهدارنده استفاده نمی‌کنیم، بهترین موعد مصرف آنها تا ۴ ماه پس از تاریخ تولید درج شده روی محصولات است.

ترکیب گرانولاها و موسلی‌های چاربان به دلیل داشتن تمامی مواد مغذی مورد نیاز بدن در یک روز و همچنین دارا بودن دو نوع فیبر حلال و غیر حلال (غیر حل شونده) غذایی کم کالری و رژیمی به حساب می‌آید که در عین حال از قدرت سیر‌کنندگی بسیار بالایی برخوردار است.

هر وعده استاندارد مصرف گرانولا /موسلی چاربان ۳۰ گرم یا ۴ قاشق غذاخوری (خشک) است. البته مصرف بیشتر آن منعی ندارد و میزان دلخواه خودتان را می‌توانید مصرف کنید.