کیفیت چاربان

میوه کنار درخت می‌افتد

تولید محصول با کیفیت، بدون استفاده از مواد اولیه با کیفیت ممکن نیست. کیفیت نهایی، معدل کیفیت مواد اولیه است. این موضوع یک اصل اساسی برای ما به حساب می‌آید. برای همین موقع انتخاب تامین کننده‌ها و مواد اولیه، خیلی وسواس به خرج می‌دهیم و ماده اولیه خوب رو از تامین کننده خوب تهیه می کنیم. این هم یک نوع وسواسه. ما به ضرب المثل «میوه دور از درختش نمی‌افته» اعتقاد داریم.

برای دل خودمان تولید می‌کنیم

ما کیفیت محصولات‌مان را با این دیدگاه کنترل می‌کنیم: «بهترینی که خودمان و عزیزانمان مصرف می‌کنیم». برای همین اصول بهداشتی تولید را سفت و سخت می‌گیریم، سیستم ردیابی محصول داریم و همه چیز قبل از اینکه توزیع شود، توسط مدیر تولیدمان (که خیلی سرسخته) کنترل نهایی می‌شه.

ما وسواس داریم

عالی بودن نتیجه کار، برای ما خیلی مهمه. این هم از وسواس زیاد و ایده‌ال گرایی که موسسان چاربان دارند، آمده. از انتخاب مواد اولیه و طعم و مزه محصول وسواس به خرج می‌دهیم تا بسته‌بندی، طراحی و خیلی چیزهای دیگه. بقیه می‌گویند «آخه چه کاریه؟». اما ما باور داریم که اتفاقا این وجه تمایز ماست.

شب ها مثل پاندا می‌خوابیم

راستش ما از کارما و عذاب وجدان می‌ترسیم. برای همین، جوری کار می‌کنیم که هم وجدان‌مان راحت باشد و هم وقتی شما محصولات ما را مصرف می‌کنید، بیشترین لذت را ببرید.